Masz pytanie? Zadzwoń:

48/ 696-513-443

Producent przydomowych oczyszczalni – informacje o firmie

Marka EKOSEDYM została z tworzona z myślą o potrzebach mieszkańców i użytkowników budynków powstałych na terenach nieskanalizowanych. Produkujemy małe oczyszczalnie ścieków dla obiektów do 25 mieszkańców. W naszej ofercie znajdują się ,zarówno trzykomorowe osadniki gnilne wykorzystywane do budowy indywidualnych systemów oczyszczania ścieków jak i pełno biologiczne oczyszczalnie hybrydowe z napowietrzaniem.

Nieustannie pracujemy nad funkcjonalnością naszych produktów po to aby użytkownicy naszych oczyszczalni mogli się cieszyć wygodą i funkcjonalnością rozwiązań. Jesteśmy zespołem fachowców z branży inżynierii środowiska dzięki czemu realizujemy kompleksow cały proces budowy przydomowej oczyszczalni ścieków. Oprócz całej gamy wysokiej jakości produktów, u nas klienci otrzymują szerokie wsparcie merytoryczne i pełne doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji. Pomagamy w doborze i zaprojektowaniu oczyszczalni , dostarczamy właściwe urządzenia własnym transportem na miejsce budowy oraz przeprowadzamy fachowy montaż. Posiadamy własne ekipy montażowe które instalują oczyszczalnie w każdym rejonie kraju.

Tysiące zamontowanych i działających oczyszczalni w Polsce dowodzą zarówno jakości naszych wyrobów jak i fachowości usług instalacyjnych.

Współpraca z Nami to Twoja oczyszczalnia na lata!

© 2016 EKOSEDYM Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.